KONST / Litografier / Litografiskt blad 14245515
nr 1424 5515
Pablo Picasso
(1881-1973), Spanien
Litografiskt blad, Tryckt signatur. Bildmått: 25x32, yttermått inklusive ram: 44x50 cm. Ej signerad
Pablo Picasso, spansk konstnär och poet född 1881, död 1973.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 19:08:48
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
Pablo Picasso
Läs mer om Pablo Picasso